KONST / Litografier / Färglitografi 12113026
nr 1211 3026
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, "Höst". Signerad, numrerad 55/220. Motivet: 28x36 cm
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
300 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:05:30
22 okt